Get Adobe Flash player

PRAWO PRZYCIĄGANIA

Istnieją Prawa ,które rządzą Naszym Światem –Wszechświatem.

Prawo Przyciągania jest jednym z nich. Dzięki sile swojego umysłu możemy kierować dowolnie naszym życiem ,czy to ktoś uznaje za Prawdę czy nie ,tak   po prostu  jest.

Pomyśl , kiedyś myślano ,że Ziemia jest płaska ,kiedyś myślano ,że to Słońce ,planety ,gwiazdy kręcą się wokół Ziemi ,kiedyś myślano ,że człowiek jest tylko biernym obserwatorem zastanego świata .Kiedyś…Dziś istnieją ludzie a jest ich coraz więcej ,którzy świadomie kreują swoje życie zgodnie ze swym pragnieniem. Moc myśli ,moc wizualizacji jest niezaprzeczalna ,żeby coś powstało musi najpierw pojawić się w umyśle człowieka ,ale zaraz potem ten człowiek bierze się do realizacji swojego marzenia. Nie czeka biernie na kanapie ,aż dobra wróżka przyjdzie i zrobi to za niego .

Owszem jest też możliwość , że tylko dzięki sile umysłu jesteśmy w stanie otrzymać wprost z kosmicznej substancji Wszechświata , ale sądzę , że jest to zarezerwowane dla ludzi , którzy wznieśli się w swej świadomości poza iluzję materialności. Dostrzegają swym duchowym okiem prawdziwą rzeczywistość , Jedność z Bogiem. Dla innych pozostaje inna droga ,wcale nie gorsza ,po prostu inna.

Poprzez nasze wizualizacje ,ładowanie obrazu energią  uczucia szczęśliwości i wdzięczności a więc i wiary , że oto znam Prawo –zasady jakimi rządzi się Wszechświat otrzymam pozytywny wynik mojej pracy  -dostanę to czego pragnę ,lub nawet coś jeszcze wspanialszego ,oczywiście z zachowanie zasady nie szkodzenia innym istotom. I oto spełniłam wszystkie wymogi i oczekuję na wypełnienie ale! oczekuje czynnie a nie biernie . Boska Zasada Życia jako twórcza i aktywna Siła oczekuje od nas tego samego: tworzenia i aktywnego czynu a jeśli my wykonamy naszą pracę wszystko będzie nam sprzyjało w realizacji naszych planów i marzeń. Więc jeśli robisz wizualizacje i napełniasz się  wdzięcznością itd. to jeśli przyjdzie do Ciebie jakiś pomysł , który czujesz    , że jest genialny …po prostu działaj i pielęgnuj ,wzmacniaj obraz spełnionego marzenia ,rozglądaj się wokół , a zobaczysz ,że pojawiają się sytuacje i ludzie    , którzy ci  sprzyjają .

To właśnie Boska Zasada Życia wspiera Cię ,Twoje wibracje przyciągają ludzi ,zdarzenia o podobnej wibracji (upodobaniach ,myślach ,uczuciach,planach) ,którzy wspierają Twój projekt-Twoje marzenie.

Proste ?

A więc do dzieła !!!  ;)

 

Namaste   Lena 

 

 

 

 

 

 

Aktualne Warsztaty:

Warsztaty Czakry 7 Poziomów Świadomości Duszy 

1.Czakra PODSTAWY

28 KWIETNIA 

Warsztaty Japońskiego Reiki :

I stopień :

13-14 KWIETNIA 

11-12 MAJ

(więcej informacji...)

 

Sesje indywiualne w Krakowie :  

Life Coaching ,Praca z Podświadomością ,

Uzdrawianie dzieciństwa 

Zmiana błędnych przekonań

zapraszam do działu

Praca z Podświadomością  

 

 

Jeżeli interesuje Cię jakiś inny termin warsztatów Reiki zadzwoń lub napisz do mnie .

Dane kontaktowe :

tel. 608 820 829 

rozwojswiadomosci@gmail.com