Get Adobe Flash player

Afirmuj ,zmieniaj własne życie !

 

 

 

Kolejny dzień oczyszczania ...czytam afirmacje i łzy zalewają mi oczy . Teraz już wiem ,że to dobrze ,bo to oznacza ,że działają .Czym silniejsze ,czym bardziej uderzają w blokadę w moim umyśle, tym mocniejsze wywołują emocje .Mam dość bycia niewolnikiem przeszłości ,która stoi na straży mojego szczęścia. Nie jestem marionetką utartych schematów myślowych ,przeżytych traum i wpojonych mi przez innych ludzi "prawd" życiowych. Chcę sama decydować co jest dla mnie dobre ,a co niekorzystne. Dlatego codziennie pracuję nad sobą, aby rozłożyć kawałek po kawałku  moje ego-system przekonań ,które wykrzywiają rzeczywistość. Praca z cielesnym Ja jest fascynująca ,dosłownie na moich oczach ten sztuczny twór rozpada się i z pod tego wysypiska starych myśli ,uczuć ,przeżyć wyłaniam się prawdziwa JA .Przyglądam się temu z ciekawością ,przeżywam ponownie przeszłość, aby zweryfikować ją z moim obecnym stanem wiedzy i poziomem świadomości. Większość to tylko opowieści ,które miały straszyć małe dziecko ,ale Ja już nie jestem zalęknionym dzieckiem. Każdego dnia odnajduję w sobie coraz więcej dobra i piękna, które dodają mi siłę do pracy dającej największe poczucie spełnienia-pracy nad samym sobą. Bycie prawdziwym mistrzem polega na uzyskaniu mistrzostwa-panowania nad samym sobą. Lata chaosu minęły bezpowrotnie , a Ja widzę teraz wyraźnie ,że wszystko to dzieje się w Naszym umyśle .Wydaje nam się, że walczymy z całym światem, gdy tymczasem walczysz sam z sobą człowieku. Ograniczenia są tylko w Twoim umyśle ,i jeśli w przebłysku świadomości ujrzysz tą prosta prawdę ,uczep się tej idei jak tonący ,gdyż tylko to może Cię uratować przed latami bezsensownego cierpienia, gdzie obwinia się świat za swoje niepowodzenia. Teraz dostrzegam to tak jasno ,ze gdyby nie te błędne przekonania , mogłam żyć inaczej.

Czy żałuje ??? JUŻ NIE!

Każda łza najmniejsza ,która gorycz sączyła do mojego serca ,każde cierpienie było warte tego KIM DZISIAJ JESTEM. Gdybym miała cofnąć się w czasie i przeżyć wspaniale ,szczęśliwe życie, ale nie byłabym tym KIM DZISIAJ JESTEM  odrzuciłabym to i cierpiałabym jeszcze raz ,tak mocno cenię siebie dzisiaj to kim jestem .Jestem jak zahartowana stal w morzu ognia .Daleka DROGA moja ,co ja mówię ,ta Droga NIGDY się nie kończy i to jest w tym najpiękniejsze. Zawsze jest coś do zobaczenia ,zawsze jest coś do zrobienia , można się doskonalić w nieskończoność, która jest BOGIEM :)

Jeśli masz dość porażek w swoim życiu ,zacznij już dzisiaj zmieniać własne życie .Zacznij od czegoś małego jak chociażby te afirmacje samoAKCEPTACJI:

 

 


FAZA I :

 


Ja (imię ) powinnam przebaczyć sobie moje grzechy ,błędy i winy jakie popełniłam. Przebaczam sobie.

............................................................................

Ja (imię ) powinienem przebaczyć sobie  moje grzechy ,błędy i winy jakie popełniłam. Przebaczam sobie.


Pomyśl !

Samokrytyka ,poczucie winy ,które tak naprawdę jest gniewem odczuwanym względem siebie ,prowadzi do autoagresji czyli karania samego siebie oraz często agresji względem innych .Czy tak ma wyglądać prawdziwy rozwój ?Poprzez samokrytykę ?Poprzez brak miłości własnej ?Tylko poprzez zrozumienie ,wybaczenie i miłość możesz stać się coraz lepszą i szlachetniejszą osobą.

...............................................................................................................................................................Ja (imię) mam prawo popełniać błędy . KAŻDY Człowiek uczy się przez cały czas!

Czy chcę potępiać siebie za przeszłość ,której już nie da się zmienić?


Pomyśl:

Czy jest ktoś w Twoim życiu kogo kochasz ,ale tak NAPRAWDĘ?

Czy ta osoba nie popełniła nigdy żadnych błędów?

Popełniła ,prawda?

Czy mimo to kochasz ją?

Daj więc i sobie prawo do popełniania błędów .

Ja (imię) daje sobie prawo do popełniania błędów ale szanuję innych !

Ja (imię) kończę z karaniem siebie za przeszłość ,której już nie ma!

Przeszłości faktycznie już nie ma ,zgodzisz się ze mną?

Po co więc zadręczać się popełnionymi błędami?

Czy nie lepiej wykorzystać tą energię życiową i starać się żyć DZISIAJ najlepiej jak się potrafi ?

Prawda ?

..............................................................................................................................................................

 


Ja (imię) powinnam zaakceptować siebie taką jaka jestem.

Ja (imię ) jestem NAPRAWDĘ pełnowartościowa i wystarczająco dobra. Nawet jeśli czasem popełnię błąd.

.............................................................................................................................................

Ja (imię) powinienem zaakceptować siebie takim jaki jestem.

Ja (imię ) jestem NAPRAWDĘ pełnowartościowy i wystarczająco dobry. Nawet jeśli czasem popełnię błąd.

Pomyśl:

Jeśli sam/a nie potrafisz zaakceptować siebie ,z Twoimi wadami ,popełnionymi błędami ,to jak możesz wymagać aby zaakceptowali Cię inni ludzie? Jeśli nie potrafisz zaakceptować siebie ,jak możesz akceptować innych ludzi?

..........................................................................................................................................................

 


Ja (imię) powinnam pokochać siebie. Wszystko jest ze mną w porządku!

Ja (imię ) powinnam być dla siebie widoczna i ważna. Moje potrzeby życiowe powinny być dla mnie widoczne i ważne.

Pomyśl:

Jeśli Ty będziesz słaba ,biedna ,nieszczęśliwa jak będziesz mogła realnie pomóc innym ,jak chociażby Twoim dzieciom ,czy bliskim ? Moja babcia zwykła mawiać silna matka=silne dzieci. Jeśli tak jak i Ja nie jesteś mamą zapewne lubisz pomagać innym czy ludziom czy tez zwierzętom.

Czy będąc nieszczęśliwą ,ubogą i słaba życiowo możesz pomóc innym ?

Człowiek powinien w pierwszej kolejności zadbać o swoje potrzeby aby następnie pomóc pragnącym tej pomocy.

W samolotach kto pierwszy zakłada maskę tlenowa w chwili zagrożenia? Osoba dorosła czy dziecko ?

Wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo tylko silna osoba może pomóc REALNIE innym !

.......................................................................................................................................................

 


Ja (imię) powinienem pokochać siebie. Wszystko jest ze mną w porządku!

Ja (imię ) powinienem być dla siebie widoczny i ważny. Moje potrzeby życiowe powinny byc dla mnie widoczne i ważne.

Pomyśl:

Jeśli Ty będziesz słaby ,biedny ,nieszczęśliwy jak będziesz mógł realnie pomóc innym ,jak chociażby Twoim dzieciom ,czy bliskim ? Moja babcia zwykła mawiać silna matka=silne dzieci. Jeśli tak jak i Ja nie jesteś rodzicem zapewne lubisz pomagać innym czy to ludziom czy tez zwierzętom.

Czy będąc nieszczęśliwym ,ubogim i słabym życiowo możesz pomóc innym ?

Człowiek powinien w pierwszej kolejności zadbać o swoje potrzeby aby następnie pomóc pragnącym tej pomocy.

W samolotach kto pierwszy zakłada maskę tlenowa w chwili zagrożenia? Osoba dorosła czy dziecko ?

Wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo tylko silna osoba może pomóc REALNIE innym !

..................................................................................................................................................................

 


Czy Ja jestem teraz szczęśliwa?

...........................

Dlaczego tak się dzieje?

...........................................................................

 

Czy Ja jestem teraz szczęśliwy?

..............................................

Dlaczego tak się dzieje?

Pomyśl:

Zadawaj sobie często to proste pytanie i słuchaj wewnętrznej odpowiedzi .Zdziwisz się niepomiernie słysząc odpowiedzi. Na początku będą Ci one dobrze znane ,ale jeśli wykażesz się cierpliwością już po kilku dniach  zaczną nadchodzić odpowiedzi z najgłębszych pokładów Twojej podświadomości -magazynu ukrytych uczuć ,myśli ,wspomnień. Warto pracować nad sobą :)

..................................................................................................................................................................

 


Ja (imię) mam prawo żyć tak jak Ja tego chcę .nawet jesli to jak żyje nie podoba się innym ludziom.

Ja (imię) mam prawo być szczęśliwa ,bezpieczna i bogata .(zmień na co Ty chcesz:)

Ja (imię) jestem warta szczęśliwego ,bezpiecznego życia w bogactwie. Nawet jeśli popełniam błędy.(zmień na co Ty chcesz:)

BÓG pragnie abym żyła szczęśliwie, bezpiecznie w dobrobycie .

 

................................................................................................................................................


Ja (imię) mam prawo żyć tak jak Ja tego chcę .Nawet jeśli to jak żyje nie podoba się innym ludziom.

Ja (imię) mam prawo być szczęśliwy ,bezpieczny i bogaty .(zmień na co Ty chcesz:)

Ja (imię) jestem wart szczęśliwego ,bezpiecznego życia w bogactwie. Nawet jeśli popełniam błędy.(zmień na co Ty chcesz:)

BÓG pragnie abym żył szczęśliwie i bezpiecznie w dobrobycie .

 

Jeśli czujesz dyskomfort używając słowa BÓG zamień to na Kosmiczny Umysł, Uniwersalnego Ducha ,Jedyna Świadomość.

Pomyśl:

W pewnej księdze przeczytałam  mądrość starożytnych :

KAŻDE szlachetne pragnienie Człowieka ,jest szlachetnym pragnieniem samego BOGA.

BÓG-Kosmiczna Świadomość pragnie aby KAŻDY Człowiek żył w pełni bogactwa duchowego i "materialnego " ,więc przestań myśleć ,że chęć posiadania bogactw w celu lepszego życia i pomaganiu innym jest czymś złym .To kolejne schematy myslowe i blokady które zostały Ci kiedyś wpojone .Pozbądź się tego a zmienisz własne życie !

przepraszam za literówki (błędy) :)))) poprawie się hehehheheh

 

 

 

FAZA II:

 

 

Ja (imię ) mogę przebaczyć sobie moje grzechy ,błędy i winy jakie popełniłam. Przebaczam sobie.

............................................................................

Ja (imię ) mogę przebaczyć sobie  moje grzechy ,błędy i winy jakie popełniłam. Przebaczam sobie.


.....................................................................................................Ja (imię) mam prawo popełniać błędy . KAŻDY Człowiek uczy się przez cały czas!

Czy chcę potępiać siebie za przeszłość ,której już nie da się zmienić?

Ja (imię) daje sobie prawo do popełniania błędów ale szanuję innych !


 

Ja (imię) skończyłam z karaniem siebie za przeszłość ,której przecież już nie ma!

............................................................................

Ja (imię) skończyłem z karaniem siebie za przeszłość ,której przecież już nie ma!


.........................................................................................................Ja (imię) mogę zaakceptować siebie taką jaka jestem.

Ja (imię ) NAPRAWDĘ jestem pełnowartościowa i wystarczająco dobra. Nawet jeśli popełniam błąd.

..........................................................................................................

Ja (imię) mogę zaakceptować siebie takim jaki jestem.

Ja (imię ) NAPRAWDĘ jestem pełnowartościowy i wystarczająco dobry. Nawet jeśli popełniam błąd.


.........................................................................................................

 


Ja (imię) mogę pokochać siebie. Wszystko jest ze mną w porządku!

Ja (imię ) mogę być dla siebie widoczna i ważna. Moje potrzeby życiowe są dla mnie widoczne i ważne.

.......................................................................................................

Ja (imię) mogę pokochać siebie. Wszystko jest ze mną w porządku!

Ja (imię ) mogę być dla siebie widoczny i ważny. Moje potrzeby życiowe są dla mnie widoczne i ważne.

..................................................................................................................................................................


Te pytania są cały czas aktualne i ważne!

Czy Ja jestem teraz szczęśliwa?

...........................

Dlaczego tak się dzieje?

 

...........................................................................


 

Czy Ja jestem teraz szczęśliwy?

..............................................

Dlaczego tak się dzieje?


..................................................................................................................................................................


Ja (imię) mam prawo żyć tak jak Ja tego pragnę .Nawet jeśli to jak żyje nie podoba się niektórym ludziom.

Ja (imię) mam prawo być bezpieczna ,szczęśliwa i zamożna .  (zmień na co Ty chcesz:)

Ja (imię) jestem warta szczęśliwego ,bezpiecznego życia w dobrobycie. Nawet jeśli popełniam błędy.(zmień na co Ty chcesz:)

BÓG pragnie ,abym była bezpieczna ,szczęśliwa i bogata.

 

Jeśli czujesz dyskomfort używając słowa BÓG zamień to na Kosmiczny Umysł, Uniwersalnego Ducha .Jedyna Świadomość


................................................................................................................................................

Ja (imię) mam prawo żyć tak jak Ja tego pragnę .Nawet jeśli to jak żyje nie podoba się niektórym ludziom.

Ja (imię) mam prawo być bezpieczny ,szczęśliwy i zamożny .  ( zmień na co Ty chcesz:)

Ja (imię) jestem wart szczęśliwego ,bezpiecznego życia w dobrobycie. Nawet jeśli popełniam błędy.(zmień na co Ty chcesz:)

BÓG pragnie ,abym był  bezpieczny , szczęśliwy i bogaty .

 


Jeśli czujesz dyskomfort używając słowa BÓG zamień to na Kosmiczny Umysł, Uniwersalnego Ducha ,Jedyna Świadomość

 

Pamiętaj :

 

KAŻDE szlachetne pragnienie Człowieka ,jest szlachetnym pragnieniem samego BOGA.

BÓG-Kosmiczna Świadomość pragnie aby KAŻDY Człowiek żył w pełni bogactwa duchowego i "materialnego " ,więc przestań myśleć ,że chęć posiadania bogactw w celu lepszego życia i pomaganiu innym jest czymś złym .To kolejne schematy myślowe i blokady ,które zostały Ci kiedyś wpojone .Pozbądź się tego a zmienisz własne życie !

 

 

 

Namaste

Noshami Magdalena

Aktualne Warsztaty:

Warsztaty Czakry 7 Poziomów Świadomości Duszy 

1.Czakra PODSTAWY

28 KWIETNIA 

Warsztaty Japońskiego Reiki :

I stopień :

13-14 KWIETNIA 

11-12 MAJ

(więcej informacji...)

 

Sesje indywiualne w Krakowie :  

Life Coaching ,Praca z Podświadomością ,

Uzdrawianie dzieciństwa 

Zmiana błędnych przekonań

zapraszam do działu

Praca z Podświadomością  

 

 

Jeżeli interesuje Cię jakiś inny termin warsztatów Reiki zadzwoń lub napisz do mnie .

Dane kontaktowe :

tel. 608 820 829 

rozwojswiadomosci@gmail.com