Get Adobe Flash player

PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ

SESJE INDYWIDUALNE  Praca z Podświadomością , Praca z wewnetrznym dzieckiem i uzdrawianie dzieciństwa , Uzdrawianie Przeszłości , Głebokie przebaczania , Poczucia szczęścia  i wdzięczności  oraz wewnetrzny spokój , Odkryte cele życiowe i spełnione marzenia .

Wielu ludzi marzy o bogatym , szczęsliwym i satysfakcjonujacym zyciu ale mechanizmy obronne które powstały aby chronic nasze delkatne , dziecięce umysły przyjmuja w dorosłym życiu niszczycielska rolę . Ludzie stawiają nieświadomy opór przed zmianą błednych przekonań , mentalnych ograniczeń , wykrzywionych i nieprawdziwych obrazów własnej osoby. Te mechanizmy w dorosłym życiu odcinają nas od własnych uczuć : wspólczucia , miłości , potrzeby bliskości ,od naszych głębokich prawdziwych potrzeb, talentów . Działamy automatycznie , bezreflesyjnie dziwiąc się że ciągle tkwimy w tym samym koszmarnym związku , nudnej pracy , obżerając się kompulsywnie , pijąc nałogowo alkohol . Obiecujemy sobie zmianę, która nigdy nie nadchodzi gdyz nasze wewnetrzne , nieukojone i zaniedbane dziecko zalewa nas niezrozumiałymi, bolesnymi uczuciami z którymi nie potrafimy sobie poradzić.

Pewne małżeństwo –para naukowców –postanowiło zbadać na ile nasze zyciowe codzienne wybory są mechaniczne . Od pierwszych chwil narodzenia ich dziecka obserowali, filmując jego zachowania przez 24 godziny /dobę  . Po okresie 3 lat podsumowując obserwację doszli do szokujących wniosków. Już w okresie 3 lat człowiek podejmuje az 80 % decyzji bazując na poprzednich doświadczeniach , jest to proces mechaniczny który pokazuję ze tylko około 20 % twoich decyzji zyciowych które podejmujesz każdego dnia jest ŚWIADOMYCH!!!

Szczęśliwi Ci którzy dorastali w zdrowych rodzinach gdzie chlebem powszednim była miłość , szczerość , spokój . Często słyszę od klientów że przecież oni nie pochodzą z patologicznej rodziny a ich dzieciństwo było normalne wrecz nudne . Naprawdę nie trzeba pochodzić z tzw. patologicznej rodziny , nie trzeba być bitym czy poniżanym aby nosic w sobie uczucie odrzucenia , smutku , niepasowania do tego świata . Wystarczy że nasi rodzice byli np. pogrążeni w dążeniu do zdobycia dóbr materialnych i nie mieli dla nas czasu , lub nie potrafili komunikować się zarówno miedzy sobą jak i z nami , ciągłe zwracanie uwagi ,krytyka , wygórowane oczekiwania kim powinniśmy być ,sraszenie nas złym i okrutnym światem to okruch szkła w naszym sercu który ciagle krwawi i nie pozwala po prostu zyć . Wiele osób niestety pod naporem psychicznego nacisku ze strony bliskich ,społeczeństwa przybiera narzucne im role żyjąc a własciwie przestawiając się na przetrwanie . Nie wiedzą kim naprawde są i jak pragna żyć więc zgadzają się na narzucone im reguły . Najgorsze jest poczucie winy że zawodzimy naszych najbliższych , że powinniśmy osiagnąć (jakiś ) sukces , mieć (jakiegoś ) partnera i dzieci przed 30 –ką , bo przeciez inni już mają …itp.

Niesiemy w sobie obraz tego kim POWINNIŚMY być , jak POWINNIŚMY SIĘ zachowywać  żeby zasłużyć na miłość ,akceptację , bycie wartosciowym w oczach innych ,załużyć na dobro w naszym życiu . Zakładamy maski grzecznej dziewczynki lub stajemy się nigdy nie płaczącym twardzielem . Udajemy aby nikt nie domyślił się jacy jesteśmy w srodku delikatni , czasem słabi , spragnieni miłości , kontaktu z innym człowiekiem którego często się zwyczajnie boimy . Udajemy aby nikt nie dowiedział się jak źle się ze soba czujemy  , niewartosciowi , brzydcy , głubsi niż inni …

Sesja indywidualna  :

Sesja zazwyczaj trwa 70 minut i podzielona jest na dwie części .

I część (45 minut ) to ROZMOWA – głeboka analiza życia , uczuć , przekonań ,celów . Podczas rozmowy często cofamy się do przeszłości , bolesnych momentów gdzie zostały zablokowane uczucia . Przede wszystkim pracujemy na uczuciach ,co pozwala na głeboką i trwała zmianę całego systemy błędnych przekonań , wzorców myslowych .Prawdpodobnie będąc dzieckiem mało kto tłumaczył Ci Twoje własne uczucia między innymi  smutku , gniewu …być może słyszałeś nie płacz ( często osoby z którymi pracuje na indywidualnych sesjach uzywaja okreslenia rozryczałam się, wtedy wiem że temat łez był tabu w jego rodzinie i że zarówno rodzice jaki on/a sama ma problemy z wyrażaniem w zdrowy sposób uczuć ; tylko złe dzieci się złoszczą (skutkuje to miedzy innymi poczuciem bycia złym ) , jeśli tego nie zrobisz to Bóg Cie za to ukarze (wywieranie presji poprzez strach ),przez Ciebie czuje się żle , dostane zawału (szantaż emocjonalny ) . Mnóstwo nakazów , zakazów ,presji ale mało kto poświęcił Ci czas aby wytłumaczyc co się dzieje w tzw. dorosłym świecie , pomiędzy rodzicami , czym jest śmierć , choroba , utrata bliskich , dlaczego rodzice się kłocą , rozstaja , biją , krytykują Cię „konstryktywnie” dla Twojego dobra  . A przecież Twój gniew jest pożyteczny gdyż jest to oznaka tego iż w Twoim zyciu coś Cie złości a więc nie zgadzasz się z czymś lub na coś ,jest takim samym impulsem jak ból . Słyszałeś o ludziach któ®zy nie odczuwając bólu przypalaja sobie np. rece podczas gotowania lub tną nożem przez palce . Owszem nie czuja bólu ale rana jest prawadziwa .  Smutek jest również naturalnym sygnałem poczucia straty , załoby . Staramy się wspólnie poukładać twoje przekonania ale przede wszystkim będę kierowac Cie do Twego wnetrza gdyz pora abyś to Ty decydował/a Kim Jesteś i Jak pragniesz zyć . Wielu z nas jako dzieci odcina się od nieprzyjemnych uczuć z którymi nie potrafimy sobie poradzic tłumacząc sobie na swój dziecięcy sposób krzywdzące zachowania rodziców . Uciekamy od naszych prawdziwych potrzeb , uczuć bo wiążą się z niezrozumiałym dla nas emocjonalnym cierpieniem . Na pewnym etapie naszych spotkań często słysze : ale ja nie wiem kim jestem …więc jak mam wiedziec czego chcę od życia?

Niskie poczucie własnej wartości jest źrodłem głebokiego nieszczęscia i udręki . Niestety tzw. zaburzenia osobowości nie pozwalają nam dostrzec naszego piekna , mozliwości i potencjału . Widzimy siebie jak w krzywym zwierciadle . Patrząc zarówno na cechy fizyczne jak i cechy osobowiści widzimy siebie brzydkimi , głupimy i bardzo często złymi , nie zasługujacymi na dobro i milość …patrzymy na siebie przez pryzmat tego co zbudowalismy przez lata jako obraz siebie głownie bazujac na tym jak traktowali nas rodzice , bliscy . W dorosłym zyciu odtwarzamy mechanicznie nasze dziecięce koszmary nie wychodząc poza ciasny światopogląd . Budujemy wokół siebie mury obronne które miały nas w dzieciństwie obronic , zakładamy cięzką zbroję ,wartswę ochronną która ma nas chronić przed atakiem innych ludzi których się boimy . I mimo iż teraz jesteśmy dorosli i wolni …nadal zyjemy tak jak więźniowie naszych mechanizmów obronnych spodziewajac się od innych ludzi krytyki ,  ataku , rozczarowania i bólu . To co miało nas chronic i chroniło teraz nie pozwala nam zyc pełnią życia .

II część (25 minut )zazwyczaj jest dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb . Może to być nauka MEDYTACJI-nauka wyciszenia ,poczucia głebokiego spokoju oraz wspaniałe narzędzie SAMOKONTROLI i SILNEJ WOLI  ; róznego rodzaju WIZUALIZACJE-MEDYTACJE przebaczenia , miłości , uzdrawiania dzieciństwa , wdzięczności , dorosłości ect. ,

Dla osób które tego pragną istnieje mozliwośc przekazu Błogosławieństwa . Jako Sensei Japońskiego Reiki poprzez nałożenie dłoni przekazuję Silny Ładunek Życiowej Energii . Jednak osobom które pragną tylko rozwijać się mentalnie , umysłowo nie narzucam żadnych duchowych praktyk J

III część to tzw. ZADANIA DOMOWE

Nie są to co tygodniowe zadania i polegają one np. na opisie własnej mamy , swoich przekonań życiowych , kim pragniesz być , co lubisz , jakie masz talenty . To przede wszystkim praca budujaca Ciebie , zaczynasz poznawać swoje ograniczające przekonania jak i możliwości przede wszystkim podczas naszych rozmów  a zadania domowe wspieraja ten proces .

 

Koszt sesji 70 minutowej to 90 zł

Koszt sesji 90 minutowej 120 złotych

 

OPINIE

Umieszczam tu opinie z google ,zamieszczone przez osoby z którymi współpracowałam :

Kasia

1 opinia

miesiąc temu

PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ , od zawsze chciałam coś w sobie zmienić "ulepszyć" na moje szczęście trafiłam na Magdę, pierwsze spotkanie było bardzo poruszające i ciężkie i długo dochodziłam po nim do siebie, ale to był duży krok do przodu. Nie zawsze jest przyjemnie ale o to w tym chodzi. Polecam :)

Tomek Spędzia

1 opinia

3 tygodnie temu

PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ , 100% polecam, pani Magda to niezwykle profesjonalna, miła i życzliwa osoba. Nie zawsze jest przyjemnie ale o to w tym chodzi. :)

Paulina Sowa

1 opinia

5 miesięcy temu

"Sesje indywidualne - Praca z Podświadomością"
Pani Magda podczas sesji indywidualnych uświadomiła mnie o rzeczach dzięki którym moje życie zaczyna się zmieniać na lepsze. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy jak ważna jest praca nad sobą i swoją podświadomością. Każdemu polecam sesję z Panią Magdą, która w 100% jest profesjonalistką, wkłada w naukę całe serce, zaraża pasją i sprawia, że życie jest piękniejsze!

Barbara Pieńkowska

1 opinia

5 miesięcy temu-

Nigdy i nikt wcześniej nie uświadomił mi, jak bardzo potrafimy różnić się od wyobrażeń o nas samych. I jak duży wpływ mamy na tak wiele, co nas w życiu spotyka, i dobrego i złego. I jakie skutki na naszą teraźniejszość i przyszłość mogą mieć sytuacje, gdy spychamy głęboko, w najgłębsze zakamarki naszego umysłu, niemal wszystkie nasze lęki, traumatyczne przeżycia, ukrywany ból, frustracje...Pani Magda potrafi pomóc przebrnąć przez 'pułapki' umysłu, żeby dotrzeć do prawdy o sobie samym.
[Praca z podświadomością/ sesje indywidualne]

Shola Gaska

1 opinia

9 miesięcy temu-

Czulam sie zgubiona I nie pewna siebie. Stracilam zaufania do siebie i nie czulam sie bezpieczna na swiecie i wszechswiat. Chcialam sie zruzumiec dlaczego pewne rzecze sie dzieje w moim zyciu I dlaczego pewne rzecze now dzieje sie.I jaki mam wplyw na to wszystko.
Znalazlam Magde😊. Sesje u niej- bezpieczna ,wygodna i spokojna atmosfera.Mozna czuc sie ze jestes gdzies gdzie mozesz byc Soba bez osadzenie i krytyki. Sesja z Magda- jest pelna kompetecja ,profesjonalsm i ciepla. jest tam dla ciebie ale przywaznie Z TOBA. To nie jest tylko jak zabieg I dowidzenia!Jest rozmowa gdzie ty mowisz najwiecej a ona slucha...I slucha uwaznie (czasem notujac)I cierpliwie czasami zadaje kluczowe pytania .Pomaga mi jak gps -kieruje I proponujac w ktorej kwestji mozemy wglembiac, jaki dzrwi trzeba otworzyc...I Magda dla mnie jest jak przywodnik. Razem mapujemy Moje zycie swiadomoscia. Ona zacheca pelna zaangozowania od mojej strony.Ona jest kompetetna, ma pelna empatia I wiedza. I DUZO rzecze sie dzialo!😀DUZO wazny rzecze odkrywalismy. Az od dziecinstwa! Emocje I poglady o ktorych nie Mialam pojecia -kumolowano we mnie wolajac moja uwage. Bylo duzo zyciowy przelom w tym pokoju z Magda😮😢😀😡😀, Sporo objawienie i przedawszytkim uzdrowienia i zrozumienia krok po kroku "co ja robie w tym podroz zyciowy"!I co robilam do tej pory I dlaczego.
Po czesc rozmowy -jest sesje reiki lub medytacje lub to I to. Uwielbiam ten bilans- ze najpierw terapia rozmowna a potem zabieg energeczny. Chodze do Magdy teraz 6 miesecy i pewny rzecze sie zmienilo W mojej zyciu😆😆...bo teraz mam lepszy kontakt z moimi uczuciami! Widze co i dlaczego ...i wiem co z tym robic😉.Jestem co raz bardziej swiadoma w jaki sposob projektuje wlasny zycie. I czuje sie bezpieczna w wlasniej skorze.
Kilka razy powiedzialam Magdzie "Dziekuje ze jestes."
Z calem sercem polecam sesje z nia!!!

Sylwia Kolet

1 opinia

rok temu

"To,czego szukasz-przyciaga Cię do siebie..." tak własnie poznałam Magdalenę-szukając ratunku dla mojej duszy.
Na początek był masaż-który zrelaksował moje spięte ciało i wyciszył duszę-to był najbardziej profesjonalny masaż jaki miałam.
Póżniej przez kilka miesięcy nasze spotkania dotyczyły pracy z moją podświadomością. Tak zaczął się proces,który trwa cały czas.
Proces,który z każdym kolejnym spotkaniem uświadamiał mi dlaczego znalazłam się właśnie w takim miejscu mojego życia. Zaczęłam rozumieć wiele mechanizmów i przekonań. Po pewnym czasie miałam wrażenie jakbym stawała się obserwatorem wlasnego życia i świadomym jego twórcą. To wszystko,o czym wiedziałam,że istnieje-teraz stało bardzo widoczne-wręcz odczuwalne na sobie.
To jest jak prawdziwa magia.
Praca z podświadomościa jest zupełnie nowym wymiarem rzeczywistości. To cudowne uczucie-przebudzic się.
Magdaleno-dziękuję,że pojawiłaś się w moim życiu w najbardziej właściwym momencie,dziękuję,że byłaś moim intuicujnym nauczycielem,mistrzem. Twoja wiedza i ciągły rozwój jest imponujące i jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej Osoby.
Jesteś cudowną kobietą pełną ciepła,wrażliwości i pełną prawdziwej magii.
Z całego serca DZIĘKUJĘ :-)
Sylwia

iwonad100

2 opinie

2 lata temu-

Jeśli masz problem w swoim życiu ,nie ważne w jakiej dziedzinie , zaglądnij do Magdy .
Osoba bardzo kompetentna .

anka aaa

1 opinia

2 lata temu-

polecam :D bardzo ciekawa osoba, wiele można się nauczyć, dowiedzieć i doświadczyć ciekawych rzeczy :D

Joanna Zajusz

2 opinie

9 miesięcy temu-

The session exceeded my expectations. Magda took me to places in my mind I wanted to go and to places I didn't want to go. If you are someone with strong resistance, denial and with issues pushed deep down, you will find an ...Więcej

Pomocne?

Odpowiedź właściciela9 miesięcy temu

Pozwolę sobie na wolne przetłumaczenie w miarę moich skromnych możliwości :

"Sesje przerosły moje oczekiwania .Magda zaprowadziła mnie do miejsc w moim umyśle gdzie chciałam i nie chciałam dotrzeć. Jeśli jesteś kimś o silnym oporze ,zaprzeczeniu i problemach które cię dołują ,znajdziesz tutaj równego partnera :ta kobieta nie pozwoli ci sie poddać ! Dostałam więcej niz oczekiwałam a rezultaty pojawiają się póżniej kiedy kawałki układanki dopasowują się do siebie ...Ale to już była oczywiście moja praca. Dziękuję ! Mam nadzieję ze jeszcze wrócę . "

 Lena Biel (dawniej Magdalena )

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualne Warsztaty:

Warsztaty Czakry 7 Poziomów Świadomości Duszy 

1.Czakra PODSTAWY

28 KWIETNIA 

Warsztaty Japońskiego Reiki :

I stopień :

13-14 KWIETNIA 

11-12 MAJ

(więcej informacji...)

 

Sesje indywiualne w Krakowie :  

Life Coaching ,Praca z Podświadomością ,

Uzdrawianie dzieciństwa 

Zmiana błędnych przekonań

zapraszam do działu

Praca z Podświadomością  

 

 

Jeżeli interesuje Cię jakiś inny termin warsztatów Reiki zadzwoń lub napisz do mnie .

Dane kontaktowe :

tel. 608 820 829 

rozwojswiadomosci@gmail.com