Get Adobe Flash player

ZABIEGI REIKI - UZDRAWIANIE CIAŁA

Choroba nie jest czymś stałym  ...choroba to jedynie zaburzenie przepływu Duchowej Energii Życia której prawidłowe krążenie można przywrócic w kanałach energetycznych zwanych .

Oryginalne Japońskie Reiki to esencja filozofii zyciowej Japoni , Buddyzmu oraz Medycyny Chińskiej .

Według Medycyny Chińskiej ,której korzenie siegają oficjalnie około 5000 lat wstecz, w naszym ciele  istnieje siec kanałów duchowych/energetycznych zwanych inaczej Meridianami (Chiny )  , Nadi ( Indie )  czy  Mo (Japonia) .

Mamy 12 Meridianów Głównych ,które istnieją w parach po obu stronach ciała jako swoje lustrzane odbicie . Ich nazwy wywodzą się od najwazniejszych narządów przez które przepływają i które zaopatrują w Duchową Energie Życia (zwaną Chi (Chiny ) ,Prana (Indie ) ,Ki (Japonia ). Nie neguje współczesnej zachodniej medycyny , uważam jednak , że traci ona wiele ,ze szkodą dla potrzebujacych pacjentów coś niebywale cennego ,odrzucajac bezcenną wiedzę starozytnych . Zachodnia medycyna widzi człowieka jako zbiór organów które można w razie czego wymienic ,zbiór biochemicznych mechanizmów których równowage można przywrócic równiez przy pomocy chemii ,której skutki uboczne tez należałoby leczyc...syzyfowa praca ,ze szkodą dla ...niejednokrotnie cierpiacego pacjenta...ale tonący brzytwy się chwyta ,nie wiedząc że istnieją techniki przywracajace harmonię ciała i umysłu bez szkodzenia całemu ciału.

Meridiany -kanały energetyczne odpowiadają między innymi za odżywianie narządów energią Chi .Niestety , kiedy ten swobodny przepływ zostaje zablokowany ,najpierw na poziomie najsubtelniejszym powstaje zaburzenie ,które nie zauwazone wzmacnia się i przeobraża w widoczny juz gołym okiem stan chorobowy . Podkreslam stan chorobowy gdyz bardzo wazne jest aby na poziomie umysłu podświadomego uświadomic sobie że to stan przejściowy . Jako Sensei Reiki pracuję z Duchową Energią Ki (Reiki ) na najsubtelniejszym poziomie między innymi udrazniając kanały duchowe oraz wzmacniając Twój cały system Duchowy/Energetyczny ,co po jakimś czasie ma swoje odźwierciedlenie w ciele fizycznym . To nie magia to głeboka wiedza . 

95e43fe7-bda0-435f-b6fe-bdbb2cbdc187_zpsewnvbjzf_1

Oto krótki opis niektórych zabiegów Reiki :

Shichi No Iyashi No Te: "Siedem Leczących Dłoni"
Osoba, która podejmie pierwszą inicjację w Usui Rei Ki zostaje zapoznana z siedmioma pozycjami Iyashi No Te czyli przykładania leczących dłoni. Są to kolejno pozycje na twarzy, skroniach, z tyłu głowy, dłonie skrzyżowane na piersi, na granicy żeber i brzucha, z tyłu pod szyją palcami w dół po obu stronach kręgosłupa piersiowego oraz pozycja na krawędzi bioder z tyłu pleców palcami do kręgosłupa. Każde z tych przyłożeń intensywnie energizuje punkty na kilku meridianach, a stąd cały nasz system energetyczny ulega kompleksowej rewitalizacji. Jest to bardzo istotna praktyka polecana do codziennego wykonywania wszystkim nowoinicjowanym adeptom Usui Rei Ki dla podtrzymania dobrego zdrowia, długiego życia oraz podniesienia i wzmocnienia własnej siły witalnej. Metoda siedmiu pozycji to jedna z najistotniejszych i zasadniczych praktyk Rei Ki na których zakłada się cały fundament pod dalszy rozwój uzdrowiciela. Do metody siedmiu pozycji przyłożenia rąk nie dodaje się nigdy żadnych dodatkowych przyłożeń w inne miejsca niż wspomniane!

Siedem Leczących Dłoni   "Shichi No Iyashi No Te" 

Przykładam dłonie w konkretnej sekwencji intensywnie energetyzując punkty na kilku meridianach ,co rewitalizuje Twój system energetyczny . Ten zabieg przedłuża życie ,wzmacnia Twoje siły witalne oraz podtrzymuje dobre zdrowie .

Pierwsza wizyta to obowiązkowo diagnoza  ,gdyż zaburzenie chorobowe może miec różne , ukryte przyczyny  . Dlatego też pierwsza wizyta może trwac od 90 do 120 minut .

Sesja 60 minutowa -60 zł

Sesja 90 minutowa 90 zł

Sesja 120 minutowa -120 zł 

 

 

 

 

Aktualne Warsztaty:

Warsztaty Czakry 7 Poziomów Świadomości Duszy 

1.Czakra PODSTAWY

28 KWIETNIA 

Warsztaty Japońskiego Reiki :

I stopień :

13-14 KWIETNIA 

11-12 MAJ

(więcej informacji...)

 

Sesje indywiualne w Krakowie :  

Life Coaching ,Praca z Podświadomością ,

Uzdrawianie dzieciństwa 

Zmiana błędnych przekonań

zapraszam do działu

Praca z Podświadomością  

 

 

Jeżeli interesuje Cię jakiś inny termin warsztatów Reiki zadzwoń lub napisz do mnie .

Dane kontaktowe :

tel. 608 820 829 

rozwojswiadomosci@gmail.com